Kaip gaminame FunkyBeans sėdmaišius

Nuo siūlo, audinio atraižos, mažutės granulės, nuo paprastų žirklių ir adatų iki galingų siuvimo mašinų – taip gimsta Funkybeans sėdmaišiai. Į kiekvieną sėdmaišį sudedame stiliaus pojūtį ir kokybės garantą. Taigi, kaip viskas vyksta?

Viskas prasideda nuo tvirtų siūlų ritės, o kartu ir audinių – spalvotų ar vienspalvių, švelnių ar kietesnių, visų itin patvarių. Audinių paieška sėdmaišių gamybos procese užima reikšmingą dalį, nes jiems keliame aukštus kokybės reikalavimus. Kiekvienas audinys pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl vieni puikiai tinka naudoti viduje, kiti nepamainomi lauke.

Tuomet pagal turimus modelių brėžinius kerpamos sėdmaišių detalės, prisiūnamos rankenos, kišenės, užtrauktukai, etiketės. Vidinis maišas pripildomas sertifikuotomis granulėmis – kai kuriems modeliams prireikia net kelių šimtų litrų! Štai standartinio dydžio sėdmaišis talpina maždaug 350 litrų granulių. Nemažai, ar ne? Galiausiai pripakuojam geriausių linkėjimų ir pirmyn – jaukiems Jūsų namams ir patogiam gyvenimui!