Kaip išsirinkti kokybišką sėdmaišį?

Į kokius kriterijus verta atkreipti dėmesį renkantis savąjį sėdmaišių komplektą? Skubame JUMS į pagalbą!

Sėdmaišio modelis (dydis/forma)

Atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje naudosite baldą, bei planuojamą jo paskirtį.

  • L formos sėdmaišiai patys populiariausi, klasikinės, visiems pažįstamos fotelio formos. Labai patogūs dėl optimalaus atlošo – gera atsiremti.
  • Kriaušės formos sėdmaišiai ypatingai tinka neįpareigojančioje namų aplinkoje, kai norima tiesiog įkristi ir ilsėtis. Lengva ir pernešti į kitą vietą – tam puikiai pasitarnauja praktiška rankena.
  • Pufai – itin funkcionalūs, kadangi tinka ir daiktams pasidėti, ir kaip kėdės alternatyva – patogiai pasėdėti.

Audinys

Sėdmaišiai gali būti gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų – net ir medvilnės ar džinsinio audinio, tačiau svarbu įvertinti medžiagos ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Audinį siūlome rinktis pagal tai, kur baldas bus naudojamas ir kas jį naudos.

  • Viduje ar lauke. Viduje tinkamas gobelenas ir veliūras, o lauke nepamainomi poliesterio, extra strong audiniai. Aukštos kokybės dirbtinė oda tinka visur.
  • Savo reikmėms (šeimos gyvenimas ir svečiai) ar viešoje vietoje, renginiuose su daug lankytojų. Populiarioms vietoms nepakeičiamas itin tvirtas, dėmių neįgeriantis extra strong audinys bei lengvai valoma oda.
  • Ar turite gyvūnų, kurie šeriasi ar mėgsta pagąlasti nagus. Norint maksimaliai apsaugoti sėdmaišį, siūlome rinktis kuo patvaresnę medžiagą.
  • Jūsų erdvės stilistika ir interjeras. Pavyzdžiui, veliūras ir oda turi prabangos prieskonį, o gobelenas visad suteikia jaukumo.

Granulės

Sėdmaišiai gali būti pripildomi įvairiais užpildais, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į jų privalumus bei trūkumus. Štai maltas porolonas greit dėvisi ir tarsi subliūkšta, grikiais kimšti baldai neretai yra sunkūs ir brangūs. Polistirolo granulės prisitaiko prie sėdinčiojo kūno formų suteikiant maksimalų komfortą, o dėl taisyklingos formos lėtai dėvisi. Būtent todėl FunkyBeans sėdmaišius užpildome tik kokybiškomis, sertifikuotomis polistirolo granulėmis!

Konstrukcinės detalės

Visi FunkyBeans sėdmaišiai turi atskirus vidinį ir išorinį maišą (užvalkalą). Tai yra būtina sąlyga kokybiškam sėdmaišiui, nes leidžia lengvai skalbti ar valyti, o prireikus papildyti granulėmis. Taip pat svarbu, kad siūlės būtų lygios ir dvigubos, o medžiagų kraštai apsiūti siūlais – taip apsaugant nuo prairimo.