Sėdmaišiai vaikams – kūrybai ir šėlionėms!

Dažnai sulaukiame klausimo, kokį Funkybeans sėdmaišį pasirinkti vaiko kambariui. Visad pirmiausia stengiamės išsiaiškinti kambario dydį, vaiko amžių ir jo pomėgius – kokioms veikloms planuojate naudoti minkštuolius. Panagrinėkime drauge!

Vaikų kambarys – tai ta erdvė, kurioje praleidžiama daug laiko, todėl šio kambario baldai vienareikšmiškai yra svarbi gyvenimo dalis. Norisi ne tik estetiško vaizdo, bet ir patogių, funkcionalių baldų, kurie padės palaikyti tvarką ir suteiks jaukumo. Praktiškas sprendimas gali būti vaikų kambarį padalinti zonomis: miego, laisvalaikio, daiktų laikymo ir panašiai,

atsižvelgiant į jūsų šeimos poreikius. Būtent laisvalaikio zonai neįsivaizduojame geresnio varianto nei mažųjų itin mėgstami minkšti ir smagūs sėdmaišiai!

SEAT KIDS foteliukai su praktiška rankena, sukurti maždaug 2-7 metų mažiesiems. Patogiausi vartyti knygeles, žiūrėti filmukus ir, žinoma, svajoti! O COZY KIDS tiks patiks ir paūgėjusiems. Praktiška rankena pernešimui, o patogi kišenė – svarbiems reikaliukams. Naudosite tikrai ilgai, nes jame patogiai įsitaisys vaikai nuo 3 net iki 14 metų. Ne veltui pavadinome jį COZY (ang. jaukus) – sėdmaišis švelniai apglėbia sėdintįjį, kviesdamas maloniai įsisukti ir kurti, žaisti ar skaityti. Statykite prie lango, prie lovos ar bet kuriame vaikų kambario kampelyje – lengva perkelti pagal nuotaiką ir poreikius!

O štai pufiukai yra super funkcionalus reikalas! Tai ir staliukai žaisliukams pasidėti, ir patogios kėdutės darbams prie staliuko: lipdymui, piešimui ar konstravimui. Patogūs aktyviam judėjimui – pasilipti, šokinėti, dūkti. Nuostabu, kad pufiukai tampa bet kuo, ką tik sukuria vaikų vaizduotė: kaladėlės bokštams, plytos tvirtovei, patrankos sviediniai, o pavargus – minkščiausios pagalvėlės prigulti. Galite rinktis aukštesnius PUFF KIDS arba žemus TABLET pufiukus, kurie mieli tarsi spalvingi saldainiukai. Nepamainomas baldas ne tik vaiko kambaryje, bet ir darželyje, žaidimų kambaryje ar bibliotekos poilsio erdvėje. Turi rankenas patogiam pernešimui ir neužima daug vietos erdvėje!

Sėdmaišiukai ir pufiukai neturi aštrių kampų, kietų paviršių, todėl yra saugūs net patiems mažiausiems, kurie dar tik pažindinasi su pasauliu ir nori jį patirti savarankiškai. Saugu lipti, kopti, nepavojinga netyčia ir pagriuvus. Visus sėdmaišius užpildome netoksiškomis, sertifikuotomis granulėmis, kurias lengva papildyti užtrauktuku atsegus vidinį maišą.

Kad ir kurį audinį pasirinksite, visus juos renkamės atsakingai ir keldami aukštus reikalavimus. Tai ypač svarbu šeimoms auginančioms vaikus, o tokie esame ir patys. Audiniai yra gaminami be kenksmingų medžiagų, atitinka saugumo žmogui bei aplinkai standartus.

Praktiškumas ne mažiau svarbu, tiesa? Nors baldai ir maži vaikai neskamba labai švariai, išties tai ne bėda, nes gobeleną ir veliūrą galima skalbti žemoje temperatūroje, o odinukus bei lauko poliesterį nesudėtinga valyti drėgna šluoste. Esame ne kartą išbandę – iš odinio sėdmaišiuko šluoste išvalėme ne tik uogienę nuo rytinės košės, bet ir flomasterių dėmes, tad pašėlusios terlionės nebeatrodo taip bauginančiai.

Kiekvieną sėdmaišį ir sėdmaišiuką konstruojame rankomis ir pripildome nuoširdžių linkėjimų! Išsirinkite savąjį, nudžiuginkite savo mažuosius!